Hakkımızda

Galmes Elektrik İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. olarak 2012 yılı başlangıcı itibariyle faaliyetlerine 1000 m2 alan üzerinde başlayan şirketimiz, sac kablo kanalları ve ekipmanlarını üreterek elektrik, inşaat ve sanayi sektörlerine hizmet vermektedir.

Şirketimiz 2015 yılı itibariyle 2500 m2 alanda modüler elektrik panoları başta olmak üzere sac panoları üretimine başlamıştır. Hizmet ettiği sektörlere sürekli yeni ürünler geliştiren şirketimiz, müşteriye özel ürünler de tasarlayıp imal etmektedir.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana, en son teknolojik üretim tekniklerinden istifade ederek, yapmış olduğu yeni tasarımlarla birlikte ürün çeşitliliğini geliştirerek sektörün ihtiyaçları doğrultusunda sürekli yenilikler gerçekleştirmektedir. Sahip olduğu TS EN 61537, ISO 9001-2008 ve TS EN 62208 kalite belgeleri, ileri teknolojisi ve mühendislik alt yapısı ile Karadeniz bölgesinde en önemli markalardan biri olmuştur.

Burada en önemli hedefimiz müşterilerimize çözüm ortağı olmaya çalışmaktır. Hizmet süremiz boyunca ticarette etik kurallara önem veren, güvenilir, müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlayan bir kuruluş olmaya çalıştık. Bu değerlerimizi gelecekte de korumaya devam edeceğiz.